CepteTamir

CepteKoruma paketleri akıllı telefonlarınızı koruma altına alan ve her türlü arızada tamamen ücretsiz 3 adet tamir hakkı sunan kullanıcı dostu bir CepteTamir ürünüdür. Sıfır ,veya ikinci el fark etmeksizin her türlü akıllı telefonunuzu koruma altına alarak muhtemel arıza, kırık, yüksek voltaj, ses sorunları ve diğer tüm sorunları tamamen ücretsiz bir şekilde tamir ettirebilirsiniz. CepteKoruma paketine sahip olduğunuz zaman tüm tamir işlemlerinde sizlere orijinal parça kullanma sözü veriyoruz. Üstelik haftalar süren bekleme süresi de yok! Cihazınız bozulduğu anda bize tamir talebinde bulunmanız yeterli. Hemen ücretsiz kargo hizmetimizle cihazınızı alıp en kısa zamanda tamir edip tekrar ücretsiz bir şekilde size teslim ediyoruz. CepteKoruma paketlerine 1 yıllık veya 2 yıllık satın alma seçenekleriyle sahip olabilirsiniz. Ödemelerinizi kredi kartıyla yapabilirsiniz.


Sıfır yada kullanılmış telefonlar dahil burada yer alan marka ve modellerin tamamı için koruma paketi alabilirsiniz.


* Telefon Açılmadığında – Çalışmadığında
* Telefonun Camı – Ekranı Kırıldığında
* Telefonun Şarj Olmadığında
* Telefonun Suya Düştüğünde – Çay Döküldüğünde vb. Durumda
* Telefonla Konuşurken Karşı Tarafa Ses Gitmediğinde – Karşıdan Ses Gelmediğinde
* Wi-Fi Bağlanmadığında
* Açma – Kapama – Ses – Home Tuşları Çalışmadığında


CepteKoruma Paketinin Geçerlilik Süresi Seçtiğiniz Pakete Göre 1 veya 2 Yıldır./p>


CepteTamir’ den onarım hizmeti almış olanlar, cihazlarında onarım gerektiren bir durum olduğunda olayın nasıl ve nerede meydana geldiğine dair kimseyi ikna etmeye çalışmaz, hatta beyan bile yazmaz, bu konularla zaman kaybetmezler. Cihazları CepteTamir farkıyla hızlıca ve güvenle onarılır ve kendilerine teslim edilir.


08508404265 Müşteri hizmetleri numaramızdan ya da 05384152616 WhatsApp iletişim hattımızdan bize günün her saati ulaşabilirsiniz. CepteTamir Kargo ve Ulaşım Adresi Maslak Mahallesi, Ahi Evran Cd. No:6 D:3, 34485 Sarıyer/İstanbul.


Üretici garantisi kapsamına girmeyen ve sıklıkla karşılaşılan ekran kırılması gibi bir durumla karşılaşıldığında cep telefonunun markasına ve modeline göre değişmekle birlikte onarım için harcanacak tutar, parça ve işçilikle birlikte 500-1000 TL’den az değildir. Bu onarım için harcanacak zaman ve emek de cabası; güvenilir ve ucuz bir servis bulmak için de uğraşmak gerekir. Onarım kalitesinin garantisi de belli değildir. CepteTamir ise size bir yıl içinde kaliteli ve güvenilir üç onarım hizmeti vermeyi taahhüt ediyor. Bu durumda, CepteTamir Koruma Paketi almak çok akıllıca ve ekonomik bir çözüm oluyor.


CepteTamir firmasına ait CepteKoruma Paketi bir sigorta Ürünü Değildir. Çalınma ya da kaybolma durumunda koruma paketinizin bu tip olayları kapsamadığını belirtmek isteriz.


Ceptetamir.com a Kullanıcı adı ve şifreniz ile giriş yaparak koruma paketim-arıza talebi oluştur- seçeneğinden servis formunu doldurabilirsiniz. Daha sonra telefonunuzu anlaşmalı kargomuz olan MNG kargoya verebilirsiniz. Kargo gönderimleriniz ücretsizdir.


Telefonunuzu öncelikle kapatın. Sonrasında da telefonu paketleyerek hızlı bir şekilde MNG kargo ile bize gönderimini sağlayabilirsiniz. Dilerseniz 0 850 840 4265 numaralı müşteri hizmetleri hattımızdan yardım alabilirsiniz.


Her arızanın tamiri bir adet tamir hakkınızdan düşer, dolayısı ile ekran değişiminden sonra geriye iki adet ücretsiz tamir hakkınız kalıyor.


Koruma paketinizi eğer kullanmadıysanız 10 iş gününde koruma paketinizi iade edebilirsiniz. İade işlemleri için kendi kullanıcı panelinizden iptal/iade işlemleri bölümünden gerçekleştirebilirsiniz.


Hayır! Koruma paketi bir başkasına devredilemez.


Kullanıcı paneliniz de yer alan ‘’Kalan tamir hakkım’’ başlığında tamir haklarınızı takip edebilirsiniz.


Kullanıcı panelinizden ‘’cihazımın Durumu’’ sekmesinden cihazınızın servisteki durumunu görebilirsiniz.


Eğer cihazınız için tamir edilemez raporu çıkarsa, tarafınıza servisimizin telefonu satın almak için belirlediği fiyat teklifini iletiyoruz. Bu fiyat teklifini kabul etmeniz durumunda üç iş günü içinde şahsi iban hesabınıza ödemenizi gerçekleştiriyoruz. Eğer fiyat teklifini kabul etmez ya da fiyat teklifi verildikten 3 iş günü sonrasına kadar onay gelmezse sözleşme hükmünce koruma paketiniz iptal edilir ve ücret iadesi yapılmaz.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.ANLADIM